Oferta

Nasza główna oferta to spływy jednodniowe, początek w rezerwacie (2 km od wsi Krutyń), ale w naszej ofercie znajdują się również spływy wielodniowe.

Posiadamy bezpieczny parking, na którym można zaparkować samochody i autobusy. Mamy doskonałe warunki do rozbicia namiotów, ustawienia campera, przygotowanie ogniska, grilla, zorganizowania imprez plenerowych bądź integracyjnych.
Bardzo często po zakończonym spływie kajakowym lub łodziami przygotowujemy ognisko albo grilla, gdzie przy dźwiękach gitary lub akordeonu wszyscy odpoczywają, spożywają posiłek świetnie się bawiąc. Dla naszych klientów parking i toalety gratis.

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się spływy kilkugodzinne lub jednodniowe. Wypady weekendowe mieszkańców pobliskich okolic pozwalają ludziom na częstszy wypoczynek i obcowanie z przyrodą. Spływy wielodniowe w większości zależą od inwencji klientów. My służymy pomocą i radą w zaplanowaniu trasu spływu i transporcie. Organizujmy spływy indywidualne i dla grup zorganizowanych.

 

 

 

 

Spływy
kajakowe

Spływy
łodziami

Spływy
jednodniowe

Spływy
wielodniowe

Trasy
kajakowe

Dla szkół

Rezerwaty
ścieżki przyrodnicze

Ścieżki
rowerowe

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.