ZADZWOŃ:600 029 035

Kontakt

Parking Wan-Plac Krutyń Olga i Dariusz Sakowscy

  Krutyń     600 029 035
600 449 852
696 492 135
    wanplac@gmail.com

 

 

Od strony Olsztyna, Mrągowa w Pieckach skręcamy na Ruciane-Nida, Pisz. Po dziesięciu kilometrach Skręcamy na prawo na Krutyń, Rosochę. Po dwóch kilometrach jak tylko zobaczymy tablicę miejscowości Krutyni skręcamy w lewo na nasz parking Wan- Plac. Wjeżdżamy na parking tu ustalamy trasę spływu.

 

Od strony Giżycka, Mikołajek kierujemy się na Uktę. W Ukcie na skrzyżowaniu skręcamy w prawo na Piecki, Mrągowo. Po czterech kilometrach skręcamy w lewo na Krutyń, Rosochę. Po dwóch kilometrach dojeżdżamy do Krutyni i jak tylko zobaczymy tablicę miejscowości Krutyń po lewej stronie jest nasz parking Wan-Plac.

 

Od strony Łomży, Pisza, Rucianego-Nidy kierujemy się na Uktę. W Ukcie jedziemy dalej prosto kierując się na Piecki, Mrągowo. Po czterech kilometrach skręcamy w lewo na Krutyń, Rosochę. Po dwóch kilometrach dojeżdżamy do miejscowości i jak tylko zobaczymy tablicę Krutyń skręcamy w lewo na nasz parking Wan-Plac.

Napisz do nas

wyślij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.
Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.