Kontakt

Parking Wan-Plac Krutyń
Olga i Dariusz Sakowscy

Wyznacz trasę!
wyznacz trasę   Wan-Plac Krutyń     600 029 035
600 449 852
    [email protected]

 

 

Od strony Olsztyna, Mrągowa w Pieckach skręcamy na Ruciane-Nida, Pisz. Po dziesięciu kilometrach Skręcamy na prawo na Krutyń, Rosochę. Po dwóch kilometrach jak tylko zobaczymy tablicę miejscowości Krutyni skręcamy w lewo na nasz parking Wan- Plac. Wjeżdżamy na parking tu ustalamy trasę spływu.

 

Od strony Giżycka, Mikołajek kierujemy się na Uktę. W Ukcie na skrzyżowaniu skręcamy w prawo na Piecki, Mrągowo. Po czterech kilometrach skręcamy w lewo na Krutyń, Rosochę. Po dwóch kilometrach dojeżdżamy do Krutyni i jak tylko zobaczymy tablicę miejscowości Krutyń po lewej stronie jest nasz parking Wan-Plac.

 

Od strony Łomży, Pisza, Rucianego-Nidy kierujemy się na Uktę. W Ukcie jedziemy dalej prosto kierując się na Piecki, Mrągowo. Po czterech kilometrach skręcamy w lewo na Krutyń, Rosochę. Po dwóch kilometrach dojeżdżamy do miejscowości i jak tylko zobaczymy tablicę Krutyń skręcamy w lewo na nasz parking Wan-Plac.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.